Vi som jobber her

 

Enhetsleder/rektor

Jan Gerhard Stømne
jan.gerhard.stomne@vennesla.kommune.no
38 13 73 36/ 98 29 97 15

Avdelingsleder vidergående opplæring/grunnskole
Frøydis Solberg
froydis.solberg@vennesla.kommune.no
38 13 73 45

Avdelingsleder, fremmedspråklig

Randi Fjellestad
randi.fjellestad@vennesla.kommune.no
38 13 73 84

Lærer,Barn-
og ungdomsarbeider

Ingrid Mette Wirsching
ingrid.mette.wirsching@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

 

Lærer, tillitsvalgt

Einar Eikeland
einar.eikeland@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer, Sos. Ped. veileder

Line Sandell
line.sandell@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Kristin Lie

kristin.lie@vennesla.kommune.no
38 13 73 33  

Lærer

Elise Kristensen Hovet


elise.kristensen.hovet@vennesla.kommune.no
38 13 73 33
 

 

Lærer Lærer

Berte Nikolaysen

berte.nikolaysen@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

 

Spesialpedagog

Miriam Haugland

miriam.haugland@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

 

Lærer

Hege Irene Hørte

hege.horte@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

  Lærer, Kvadraturen skolesenter Helsefagarbeider

Vibeke Haugland

vibeke.haugland@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

 

Lærer, Salg, sikkerhet & service

John Terje Ruenes






38 13 73 33

Lærer

Elisabeth Omestad

elisabeth.omestad@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Simona Pettersen

simona.pettersen@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Tonje L. Solberg

tonje.levernes.solberg@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Heidi Kristine Reppen

heidi.kristin.reppen@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Anette Bjøran

anette.bjoran@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Christine Larsen

christine.larsen@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Synnøve H. Stangvik

synnove.stangvik@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Kristin E. Rosseland

kristinelisabet@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Signe Tallaksen

signe.tallaksenn@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Maria Nærdal

maria.naerdal.no@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Gerd Evelyn Mydland

gerd.evelyn.mydland@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Olga Merete Drivenes Larsen

olga.merete.drivenes.larsen@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Linda Birgite Loland


linda.loland@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Lærer

Mai Lillian Sandaker




sanmai@vennesla.kommune.no
38 13 73 33

Barne og ungdomsarbeider

Eva Rølland

eva.rolland@vennesla.kommune.no
38 13 73 33